REKLAMA
REKLAMA

Rzeszowscy ratownicy z klipem w rapowej odsłonie! (WIDEO)

|

Rzeszowscy ratownicy z klipem w rapowej odsłonie! (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Ratownicy medyczni z Rzeszowa stworzyli rapowy cover utworu Kękę, który nazwali: “Na ratowniczym pokładzie”. Ratownicy z Grupy PASSIO rapują o pracy służb ratowniczych i mundurowych i organizują pomoc dla osób poszkodowanych w powodzi w Trzcinicy.

105322447_2690543284559267_6732919963273310345_o

Foto: PASSIO / Facebook

Strażak, Ratownik Medyczny, Policjant czy Żołnierz to bardzo często zawód dla PASJONATÓW. Każdemu z tych zawodów przyświeca wielka misja – być gotowym kroczyć na ratunek w zarazie zagrożenia mienia, zdrowia i życia. Mamy wielką nadzieję, że ten utwór trafi do Waszych serc i będziecie z szacunkiem patrzeć na tych, którzy są zawsze dla Was niezależnie od barwy munduru – czytamy w opisie klipu.

Pierwotnie utwór miał być odpowiedzią na nominację do Hot16Challenge. Obecnie piosenka ma posłużyć dotarciu do jak największej liczby osób, by wesprzeć osoby poszkodowane w powodzi w Trzcinicy.

Grupa PASSIO Rzeszów organizuje akcję wsparcia dla blisko 200 rodzin, które straciły swój dobytek w powodzi, jaka miała miejsce w Trzcinicy. Od 2 do 4 lipca w godzinach od 10:00 do 18:00 w akademiku Laura przy ulicy Cichej 2 odbywa się zbiórka wielka zbiórka dla powodzian. Potrzebne są: meble, sprzęt RTV/AGD, akcesoria do sprzątania (wałki, miotły, farby), pościel, koce, ręczniki.

5 lipca wszystkie zebrane rzeczy, z pomocą żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, trafią do Trzcinicy. Kontakt do koordynatora akcji:  698 261 661.

Źródło: PASSIO / Facebook, YouTube

02-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.